Ручна лійка Kludi A-QA 656000500
Kludi A-QA 656000500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 656000500
Душова лійка Kludi A-Qa хром 6560005-00 | 2 045 грн. |
Ручна душова лійка KLUDI A-QAb с эко-функцией, хром 6560005-00 | 1 997 грн. |
Душевая лейка Kludi A-Qa хром 6560005-00 | 2 045 грн. |
Душевая лейка Kludi A-Qa хром 6560005-00 | 1 482 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi A-QA 656000500:
- Еко-режим (витрата води 9 л/хв при тиску 3 бар)
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →