Верхній душ Kludi A-QA 645300500 (645309100)
Kludi A-QA 645300500 A-QAвеликий верхній душ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 645300500
Усі ціни 26 →Верхній душ Kludi A-QA 300 мм хром 6453005-00 | 12 281 грн. |
Лійка для верхнього душу KLUDI A-QA квадратна 300x300мм латунна хром 64530 | 13 326 грн. |
Верхній душ Kludi A-QA (645300500) 645300500 | 10 890 грн. |
Kludi Kludi Верхній душ A-QA 300*300 мм,білий - 645309100 | 12 299 грн. |
Kludi Kludi A-QA 6453005-00 | 13 326 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi A-QA 645300500:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
- Різьбове з'єднання — 1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →