Верхній душ Hansgrohe Crometta S 240 26724000
Фото 4 |
Hansgrohe Crometta S 240 26724000 |
|
З технологією EcoSmart витрачає на 60% менше води. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Матеріал душового диска: пластик
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta S 240 26724000
Усі ціни 17 →Верхній душ HANSGROHE CROMETTA S ECOSMART 240 1JET 2672400 26724000 | 11 935 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Crometta S Ø240 мм, 1 тип струменя, EcoSmart 9 л/хв | 9 787 грн. |
Лійка для верхнього душу HANSGROHE Crometta S EcoSmart 26724000 кругла 240 | 11 935 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Crometta S 240 EcoSmart чорний матовий (26724670) 26 | 14 903 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Crometta S 240 1jet EcoSmart 26724000 | 11 935 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →