Змішувач Frap H49 F1049
Фото 12 |
Frap H49 F1049 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H49 F1049
Усі ціни 30 →Змішувач для умивальника одноважільний FRAP білий латунь F1049 | 2 446 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F1049, білий/хром 1033668 | 2 446 грн. |
Смеситель для ванной FRAP F1049-6 | 2 185 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F1049, білий/хром | 2 446 грн. |
Змішувач для раковини Frap H49 F1049 | 2 446 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →