Ківш KORKMAZ Gastro A2706
Фото 5 |
KORKMAZ Gastro A2706 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Gastro A2706
Ківш Korkmaz Gastro 18x11см 1.9 л (A2706) | 1 127 грн. |
Ковш Korkmaz Gastro 18x11см 1.9 л (A2706) | 1 109 грн. |
Ковш без крышки Korkmaz Gastro 2,7 л A2706 | 1 454 грн. |
Ківш KORKMAZ 18 см 2,7 л GASTRO (A2706) | 1 454 грн. |
Ківш KORKMAZ 18х11 см 2,7 л GASTRO (A2706) | 1 454 грн. |
Модификації KORKMAZ Gastro A2706
Ціни на KORKMAZ Gastro A2706 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Gastro A2705 | від 1 110 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2706 | від 1 109 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2707 | від 1 390 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2708 | від 1 254 грн. | 2 пропозиції | ||
KORKMAZ Gastro A2709 | від 1 617 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →