Набір посуду Krauff Heilsam 26-242-008
Відео 1Фото 35 |
Krauff Heilsam 26-242-008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Heilsam 26-242-008
Усі ціни 8 →Набір посуду Krauff Heilsam, 12 предметів (26-242-008) | 3 705 грн. |
Набір посуду Krauff 12 предметів 26-242-008 (24796) | 4 935 грн. |
Набор посуды Krauff 12 предметов 26-242-008 (24796) | 4 923 грн. |
Набір посуду Krauff 26-242-008 | 5 306 грн. |
Krauff 26-242-008 12пр 26-242-00812пр | 3 699 грн. |
ще 3 пропозиції
користуємося два тижні, при нагріванні видають моторошний тріск, при миття в посудомийній машині з'явилися сколи на дні і з'явилася іржа ціна та зовнішній вигляд описав вище користуюся Krauff Heilsam 26-242-008 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →