Змішувач Fabiano FKMS 31.15 8231.403.0758
Фото 3 |
Fabiano FKMS 31.15 8231.403.0758 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKMS 31.15 8231.403.0758
Усі ціни 6 →FABIANO FKMS 3115 Inox 8231.403.0758 | 11 705 грн. |
Смеситель кухонный с подключением к фильтру Fabiano FKMS 31.15 Inox | 11 104 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKMS 31.15 Inox | 11 104 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKMS 31.15 Inox (8231.403.0758) | 10 965 грн. |
Змішувач кухонний Fabiano FKMS 31.15 Inox | 10 499 грн. |
Кухонный смеситель Fabiano FKMS 31.15 Inox 8231.403.0758 | 11 021 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →