Сковорідка Edenberg EB-3433 24 см
Фото 5 |
Edenberg EB-3433 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3433 24 см
Усі ціни 10 →EDENBERG EB-3433 | 611 грн. |
Сковорода з високими бортами 24 см Edenberg та гранітним покриттям (EB-343 | 625 грн. |
Сковорода з гранітним антипригарним покриттям 24 см Edenberg EB-3433 | 597 грн. |
Сковорода універсальна Edenberg EB-3433 24 см | 640 грн. |
Сковорода універсальна Edenberg EB-3433 24 см | 638 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3433
Ціни на Edenberg EB-3433 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3431 20 см | від 425 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-3432 22 см | від 434 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-3433 24 см | від 515 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-3434 26 см | від 534 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-3435 28 см | від 581 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →