Ківш Berlinger Haus Emerald BH-6055
Berlinger Haus Emerald BH-6055 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-6055
Ківш Berlinger Haus Emerald Collection, 1,2 л (BH 6055) | 901 грн. |
Ківш Berlinger Haus 1.2 л Bh 6055 | 844 грн. |
Ковш Berlinger Haus 1.2 л Bh 6055 | 844 грн. |
BerlingerHaus 1.2 л 16 см (BH 6055) 1.2л16см(BH6055) | 899 грн. |
Ківш Berlinger Haus Emerald Collection 1.2 л (BH 6055) | 901 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →