Вудилище Lineaeffe Vigor HardCore 210
Lineaeffe Vigor HardCore 210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lineaeffe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lineaeffe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lineaeffe Vigor HardCore 210
Вудлище човнове Lineaeffe Vigor HardCore 2.1 м 200 г (2278121) | 548 грн. |
Човнове телескопічне вудлище Lineaeffe Vigor HardCore 2.1м 4сек.100-200гр | 548 грн. |
Вудилище Lineaeffe Vigor HardCore 2.1m 100-200g (2278121) | 548 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →