Logitech G815 Lightsync RGB Tactile Switch
Відео 4Фото 6 |
Logitech G815 Lightsync RGB Tactile Switch |
|
Високоякісна повнорозмірна ігрова клавіатура з фірмовими механічними перемикачами GL Tactile, роликом для регулювання гучності, підтримкою макросів і кабельним підключенням по інтерфейсу USB. До переваг цієї моделі також варто віднести надзвичайно міцну конструкцію (сталеве підстава + алюмінієвий корпус типу Skeleton), наявність вбудованої пам'яті для зберігання налаштувань і керовану RGB LED-підсвічування Logitech Lightsync.
Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на хардкорних геймерів і кіберспортсменів. Завдяки своїй винятковій надійності, швидкого відгуку і точного тактильного зворотного зв'язку, клавіатура Logitech G815 Lightsync RGB Tactile Switch може стати важливим компонентом успішних результатів виступів на кіберспортивних змаганнях найвищого рівня. Характеристики перемикачів GL Tactile ідеально підходять для змагальних ігор (Counter-Strike, Fortnite, Overwatch, Apex Legends, Warface, PUBG та ін).
Система індивідуальної підсвічування Logitech Lightsync дозволяє візуально виділити важливі клавіші або наочно підкреслити приналежність гравця до певної команді. Ефекти і анімацію світіння, перепризначення клавіш і користувальницькі макроси можна налаштувати за допомогою ПЗ Logitech HUB. Клавіатура обладнана наскрізним портом USB 2.0, за допомогою якого можна підключати навушники, флеш-накопичувач або заряджати гаджети.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Модификації Logitech G815 Lightsync RGB
Ціни на Logitech G815 Lightsync RGB |
---|---|---|---|---|
Logitech G815 Lightsync RGB Clicky Switch | від 5 904 грн. | 30 пропозицій | ||
Logitech G815 Lightsync RGB Linear Switch | від 6 952 грн. | 3 пропозиції | ||
Logitech G815 Lightsync RGB Tactile Switch | від 7 084 грн. | 2 пропозиції |