Logitech G915 Lightspeed Wireless Tactile Switch
Відео 30Фото 8 |
Logitech G915 Lightspeed Wireless Tactile Switch |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G915 Lightspeed Wireless Tactile Switch
Усі ціни 8 →Клавіатура Logitech G915 Gaming Wireless Mechanical TACTILE UA (920-008910 | 8 756 грн. |
Клавіатура Logitech G915 Lightspeed Wireless RGB Mechanical GL Tactile US | 9 049 грн. |
Logitech G915 LIGHTSPEED Tactile (920-008910) | 9 717 грн. |
Logitech G915 Lightspeed Tactile | 8 970 грн. |
Logitech G915 LIGHTSPEED Tactile (920-008910) | 9 717 грн. |
Или легче купить другие кейкапы?
Низькопрофільна механіка
Logitech G915 Lightspeed — бездротова ігрова клавіатура повнорозмірна з низькопрофільними механічними свитчами. На вибір доступно три варіанти фірмових мікроперемикачів: GL Tactile з тактильним відгуком, GL Clicky з тактильним і звуковим відгуком, і нарешті GL Linear з лінійним ходом. Хід клавіш короткий: 1.5 мм до спрацьовування і 2.7 до упору. Сила натискання ж стандартна для механіки — 50 г.
Блиск металу
Основа Logitech G915 Lightspeed зроблено з металу, завдяки чому клавіатура вийшла одночасно міцною і тонким (всього 2.2 см). Таке рішення є оптимальним компромісом для тих, хто звик до низькопрофільним ноутбучним клавіатур, але водночас хоче отримати всі переваги механіки (чітке відчуття спрацьовування клавіші, швидке повернення у вихідне положення і довговічність).
Для ПК, ноутбука або планшета
В Logitech G915 Lightspeed є відразу три варіанти підключення: провідне по USB-кабелю на час зарядки, бездротовий USB-радіомодуля з мінімальною затримкою всього 1 мс завдяки технології Lightspeed (для настільних ПК) і Bluetooth для ноутбука або планшета. Перемикатися між кількома керованими пристроями можна прямо на льоту. Заряду вбудованого акумулятора вистачає на 30 годин роботи при максимальній яскравості підсвічування.
Ігрові макроси
А підсвічування у Logitech G915 Lightspeed настроюється Lightsync RGB з 16.8 мільйонами кольорів. Відрегулювати яскравість і режим світіння можна за допомогою фірмового додатка Logitech G HUB. З його ж допомогою призначаються макроси на п'ять додаткових ігрових G-клавіш — у пам'яті зберігається відразу три профілю макросів. Також доступні виділені клавіші управління відтворенням музики і зручний валик регулювання гучності. Є у бездротовий Logitech G915 Lightspeed і здешевлена дротова версія G815 Lighsync.
Модификації Logitech G915 Lightspeed Wireless
Ціни на Logitech G915 Lightspeed Wireless |
---|---|---|---|---|
Logitech G915 Lightspeed Wireless Clicky Switch | від 11 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Logitech G915 Lightspeed Wireless Linear Switch | від 8 774 грн. | 2 пропозиції | ||
Logitech G915 Lightspeed Wireless Tactile Switch | від 8 536 грн. | 8 пропозицій |