Літня шина Maxxis Premitra HP5 215/55 R18 99V
Відео 7Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Premitra HP5 215/55 R18 99V 215/55 R18 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Premitra HP5 215/55 R18 99V
Усі ціни 24 →Шина Maxxis Premitra HP5 215/55 R18 99V XL | 3 155 грн. |
Maxxis Premitra HP5 215/55 R18 99V XL | 3 095 грн. |
Maxxis Premitra HP5 215/55 R18 99V XL | 3 010 грн. |
Maxxis Premitra HP5 (215/55R18 99V) | 3 034 грн. |
Летние шины Maxxis HP-5 Premitra 215/55 R18 99V XL 1001144627 | 3 305 грн. |
ще 19 пропозицій
Бренд MAXXIS з історією і це не "Китай" у поганому розумінні. Дуже якісний продукт. Перебув 195*60/R15 та навесні планую купити на інше авто 205*55/R16. В міру жорстка боковина, бігова частина жорстка, швидкісний малюнок протектора із зовнішньою та внутрішньою сторонами. Гумова суміш приємна на дотик. Бренд недооцінений і особливо зимовий сигмент. Шина дуже гарна. Поки що не виявив. щойно купив(ла) Maxxis Premitra HP5 195/60 R15 88V рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Maxxis Premitra HP5 215/55 R18 99V
Ціни на Maxxis Premitra HP5 215/55 R18 99V |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra HP5 215/55 R18 99V | від 3 009 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →