Літня шина Maxxis Victra Sport 5 235/45 R19 99Y
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Victra Sport 5 235/45 R19 99Y 235/45 R19 99 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Victra Sport 5 235/45 R19 99Y
Усі ціни 27 →Maxxis Victra Sport 5 SUV 235/45 R19 99Y XL | 4 316 грн. |
Maxxis Victra Sport 5 SUV (235/45R19 99Y) | 4 216 грн. |
Летние шины Maxxis Victra Sport 5 (VS5) 235/45 ZR19 99Y XL 1001822272 | 4 329 грн. |
Maxxis Victra Sport 5 VS5 SUV 235/45 R19 99Y | 4 748 грн. |
Літня шина MAXXIS Victra Sport 5 SUV 235/45R19 99Y | 4 182 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Maxxis Victra Sport 5 235/45 R19 99Y
Ціни на Maxxis Victra Sport 5 235/45 R19 99Y |
---|---|---|---|---|
Maxxis Victra Sport 5 235/45 R19 99Y | від 4 164 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →