Циркулярна пила Metabo KS 66 FS 601066000
Відео 11Фото 4 |
Metabo KS 66 FS 601066000 |
|
Надійна і продуктивна ручна дискова пила підвищеної потужності для вирішення широкого кола побутових і професійних завдань. Обладнана міцної направляючої пластиною з алюмінієвого сплаву, отриманого методом лиття під тиском. Пристосована до тривалим робочим сесій, без проблем справляється зі значними обсягами робіт. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для виконання довгих поперечних і поздовжніх пропилів з можливістю точно контрольованого нахилу пильного диска.
Впорається з різанням будь-яких, у т. ч. числі твердих порід дерева, а також звичайних/ламінованих деревостружкових і орієнтовано-стружкових плит. Дискова пила Metabo KS 66 FS 601066000 впевнено ріже термопластичні полімери, а при використанні твердосплавного диска може розпилювати невеликі алюмінієві заготовки. Довговічний колекторний електродвигун потужністю 1500 Вт розкручує оснастку до 5000 об/хв, забезпечуючи вражаючу швидкість різання. Комплектується паралельним упором і одним твердосплавним диском діаметром 190 мм (посадочний отвір 30 мм), який при різанні під прямим кутом залишає пропили глибиною 66 мм (до 47 мм при нахилі диска на 45°). Є патрубок для під'єднання системи видалення пилу спеціальним пилососом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo KS 66 FS 601066000
Усі ціни 24 →Ручна дискова пилка Metabo KS 66 FS (601066000) | 5 161 грн. |
Дискова пила Metabo KS 66 FS (601066000) 601066000 | 5 099 грн. |
Дискова пила Metabo KS 66 FS 601066000 | 5 099 грн. |
Дискова пилка Metabo KS 66 FS 601066000 | 5 099 грн. |
Пила дисковая Metabo KS 66 FS (601066000) | 5 099 грн. |
Модификації Metabo KS 66 FS 601066000
Ціни на Metabo KS 66 FS 601066000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KS 66 FS 601066000 | від 5 081 грн. | 24 пропозиції | ||
Metabo KS 66 FS 601066500 | від 8 531 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo KS 66 FS 691196000 | від 12 351 грн. | 4 пропозиції |