Відрізна пила Metabo CS 24-355 S 601787000
Відео 2Фото 7 |
Metabo CS 24-355 S 601787000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo CS 24-355 S 601787000
Усі ціни 14 →Пила монтажна Metabo по металу CS 24-355 S (601787000) 601787000 | 7 777 грн. |
Відрізна пила по металу Metabo CS 24-355 S 601787000 | 7 777 грн. |
Монтажна пила Metabo CS 24-355 S 601787000 | 7 777 грн. |
Пила монтажная по металлу Metabo CS 24-355 S (601787000) | 7 777 грн. |
Монтажна пилка Metabo CS 24-355 S (601787000) 601787000 | 7 777 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди