Літня шина Michelin e.Primacy 235/60 R18 103W Mercedes-Benz
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin e.Primacy 235/60 R18 103W Mercedes-Benz 235/60 R18 103 W 235/60 R18 103 W Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin e.Primacy 235/60 R18 103W Mercedes-Benz
Усі ціни 17 →Michelin e.Primacy 235/60 R18 103W MO | 6 328 грн. |
Michelin E PRIMACY 235/60 R18 103W MO (8055936687) | 11 110 грн. |
Летние шины Michelin e.Primacy 235/60 ZR18 103W M0 1002272151 | 6 461 грн. |
Michelin e.Primacy 235/60 R18 103W MO | 6 448 грн. |
Michelin e Primacy 235/60 R18 103W MO 133307 | 6 598 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin e.Primacy 235/60 R18 103W Mercedes-Benz
Ціни на Michelin e.Primacy 235/60 R18 103W Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Michelin e.Primacy 235/60 R18 103W | від 6 195 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin e.Primacy 235/60 R18 103W Mercedes-Benz | від 6 170 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →