Літня шина Michelin Latitude Sport 3 265/50 R19 110Y
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 265/50 R19 110Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 265/50 R19 110Y
Усі ціни 27 →Michelin Latitude Sport 3 (265/50R19 110Y) | 9 420 грн. |
MICHELIN Latitude Sport 3 265/50R19 110Y | 9 375 грн. |
MICHELIN Літня шина MICHELIN Latitude Sport 3 265/50R19 110Y | 9 103 грн. |
Літня шина MICHELIN Latitude Sport 3 265/50R19 110Y | 8 971 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 265/50 R19 110Y XL | 10 800 грн. |
ще 20 пропозицій
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 265/50 R19 110Y
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 265/50 R19 110Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 265/50 R19 110W | від 7 830 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 265/50 R19 110W Run Flat | від 5 564 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 265/50 R19 110W Run Flat BMW/Mini | від 9 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 265/50 R19 110Y | від 8 971 грн. | 27 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 265/50 R19 110Y Porsche | від 7 980 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →