Літня шина Michelin Latitude Sport 3 315/35 R20 110W
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 315/35 R20 110W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 315/35 R20 110W
Усі ціни 38 →Шина Michelin Latitude Sport 3 315/35 R20 110W XL | 12 601 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 315/35 R20 110W XL | 13 548 грн. |
Michelin LATITUDE SPORT 3 315/35 R20 110W XL (8048166253) | 21 890 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 315/35 R20 110W XL | 12 618 грн. |
Летние шины Michelin Latitude Sport 3 315/35 ZR20 110W XL 1000562234 | 13 280 грн. |
ще 20 пропозицій
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 315/35 R20 110W
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 315/35 R20 110W |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 315/35 R20 110W | від 12 601 грн. | 38 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 315/35 R20 110Y | від 13 200 грн. | 12 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 315/35 R20 110Y Run Flat | від 13 184 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →