Літня шина Continental ContiSportContact 5 315/35 R20 110W Run Flat
Відео 6Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 315/35 R20 110W Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 315/35 R20 110W Run Flat
Усі ціни 18 →Continental SportContact 5 315/35 R20 110W Run Flat | 13 286 грн. |
Летние шины Continental ContiSportContact 5 315/35 ZR20 110W Run Flat SSR | 13 840 грн. |
Continental ContiSportContact 5 (315/35R20 110W RunFlat) | 14 095 грн. |
CONTINENTAL ContiSportContact 5 SUV 315/35R20 110W Run Flat | 14 205 грн. |
CONTINENTAL Літня шина CONTINENTAL ContiSportContact 5 315/35R20 110W Run | 14 101 грн. |
ще 13 пропозицій
0 5 11 20 |
Багато хто пише – тиха О_о, можливо вони їздять на студії звукозапису… У мене шумка так собі, так що на цій гумі мов у літаку. Дуже добре тримає, на воді теж гарно поводитись. Шумна, тані на очах Олександр: користуюся Continental ContiSportContact 5 235/55 R19 101V більше року |
Відмінна гума: держак супер, аквапланування супер. Керованість, аквапланування, держак Швидко зношується Максим: користуюся Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91Y більше року |
Показано 2 з 47 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 315/35 R20 110W Run Flat
Ціни на Continental ContiSportContact 5 315/35 R20 110W Run Flat |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 315/35 R20 110W | від 13 224 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 315/35 R20 110W Run Flat | від 13 080 грн. | 18 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 315/35 R20 110W Run Flat BMW/Mini | від 13 167 грн. | 10 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 315/35 R20 110Y | від 13 917 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 315/35 R20 110Y Run Flat | від 14 272 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 315/35 R20 110Y Run Flat BMW/Mini | від 14 264 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →