Літня шина Michelin Pilot Sport PS2 295/25 R20 95Y
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport PS2 295/25 R20 95Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport PS2 295/25 R20 95Y
Усі ціни 13 →Шина Michelin Pilot Sport PS2 295/25 R20 95Y XL | 6 090 грн. |
Michelin Pilot Sport PS2 295/25 R20 95Y XL | 5 552 грн. |
Michelin Pilot Sport 2 295/25 R20 95Y XL | 5 390 грн. |
Michelin Pilot Sport PS2 295/25 R20 95Y XL | 6 480 грн. |
Michelin Pilot Sport Ps2 (295/25R20 95Y) XL | 6 296 грн. |
ще 8 пропозицій
Рекомендуємо