Літня шина Michelin Primacy 4 205/60 R16 92H
Відео 12Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 205/60 R16 92H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 205/60 R16 92H
Усі ціни 24 →Michelin Primacy 4 205/60 R16 92H | 4 216 грн. |
Michelin PRIMACY 4 205/60 R16 92H S1 DEMO (8096371110) | 9 470 грн. |
Michelin Primacy 4 (205/60R16 92H) | 4 083 грн. |
MICHELIN Primacy 4 205/60R16 92H | 4 705 грн. |
Michelin Primacy 4 205/60 R16 92H | 4 197 грн. |
ще 19 пропозицій
0 2 0 4 |
Трохи галаслива, тримак хороший на сухому та мокрому асфальті. На траві, болоті ніяка взагалі. Ресурс у розмірі 185/65/15 35-40т. км. Помітив ще, що ця гума хоче їхати абсолютно прямо, відпускаєш кермо після повороту моментально рівняє кермо. Містом важко крутити, а для траси класно. Сухий, мокрий асфальт, держак хороший швидке зношування. У розмірі 185/65/15 35-40т. км Sheva Nvice: користуюся Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T більше року |
Відверто "нудна" гума. ))) Чи не прослизає при прискоренні, не зносить у віражах, не спливає в калюжах. Повна передбачуваність. Поки що не бачу. |
Ставивши на Тигуан 225/60/17 99V. Проїздивши два сезони близько 20 тис.км. Недоліків не помітив. М'яка, комфортна. Керується нормами. Перед цим була із заводу Бріджстоун Дуельор 235/55/17. Michelin Primacy 4 м'якша та тихіша. У ями потрапляв і не раз, гуль, порізів немає. За таку ціну Michelin варто брати. Ціна як для Michelin не висока. Керованість, комфорт, міцність, ціна Не має Gennadiy Valigurskiy: користуюся Michelin Primacy 4 235/55 R17 103W більше року |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 205/60 R16 92H
Ціни на Michelin Primacy 4 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 205/60 R16 92H | від 4 036 грн. | 24 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 92V | від 4 711 грн. | 20 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 92V Mercedes-Benz | від 4 350 грн. | 19 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 92W | від 12 144 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 92W Run Flat | від 7 971 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 96H | від 6 185 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 96V | від 12 672 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 96W | від 11 224 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/60 R16 96W BMW/Mini | від 8 932 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →