Болгарка Milwaukee AGVK 24-230 EK/DMS (4933451414)
Фото 4 |
Milwaukee AGVK 24-230 EK/DMS нефиксируемая кнопка фиксируемая кнопка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee AGVK 24-230 EK/DMS
Шліфмашина кутова MILWAUKEE, AGVK 24-230 EK DMS, 2400Вт, 230мм | 11 884 грн. |
Milwaukee AGVK 24-230 EK DMS 4933451414 | 17 840 грн. |
Milwaukee AGVK 24-230 EK DMS 4933451414 | 18 286 грн. |
Milwaukee AGVK 24-230 EK DMS 4933451414 | 18 732 грн. |
Шліфмашина кутова Milwaukee AGVK 24-230 EK DMS 2400 Вт 230 мм (4933451414) | 11 884 грн. |
Модификації Milwaukee AGVK 24-230 EK/DMS
Ціни на Milwaukee AGVK 24-230 EK/DMS |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AGVK 24-230 EK/DMS | від 11 884 грн. | 5 пропозицій | ||
Milwaukee AGVK 24-230 EK | від 11 884 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →