Дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6102
Фото 5 |
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6102 |
|
У комплекті кейс. Модель сумісна з Bluetooth модулем "Connectivity" для синхронізації зі смартфоном.
Модель 06019K6100 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6102
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6102 | 11 080 грн. |
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6102 | 11 357 грн. |
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6102 | 11 634 грн. |
Модификації Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6102
Ціни на Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6102 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6104 | від 15 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6105 | від 23 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6106 | від 16 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6102 | від 11 080 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →