Кондиціонер Cooper&Hunter Majesty CH-S24FTXAM 70 м²
Фото 4 |
Cooper&Hunter Majesty CH-S24FTXAM 70 м²
2023 рікMajesty (дизайнерська серія)24000 BTUіонізаціяінверторрозумний дімI Feelробота в сильну спекуробота в сильний морозA++УФ-лампа
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:2030/1870 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Majesty CH-S24FTXAM
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Majesty CH-S24FTXAM 70 м²
Усі ціни 46 →Інверторний кондиціонер Cooper&Hunter MAJESTY CH-S24FTXAM-SC | 53 899 грн. |
Кондиціонер спліт-система Cooper&Hunter Majesty CH-S24FTXAM-GD 16012024112 | 53 899 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Majesty CH-S24FTXAM-GD | 53 899 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S24FTXAM-GD (Majesty) | 53 899 грн. |
Cooper&Hunter CH-S24FTXAM-GD | 53 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cooper&Hunter Majesty CH-S24FTXAM
Ціни на Cooper&Hunter Majesty CH-S24FTXAM |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Majesty CH-S09FTXAM 25 м² | від 23 500 грн. | 65 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Majesty CH-S12FTXAM 35 м² | від 25 500 грн. | 56 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Majesty CH-S18FTXAM 55 м² | від 35 447 грн. | 56 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Majesty CH-S24FTXAM 70 м² | від 45 275 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →