Кондиціонер Cooper&Hunter Prima Plus CH-S07XN7 22 м²
Відео 4Фото 4 |
Кондиціонер класичного формату від відомого гравця на арені кліматичної техніки — американського бренду Cooper&Hunter. Будучи наймолодшою в сімействі Prima Plus, модель розрахована на охолоджування і прогрівання повітря в приміщеннях «квадратурою» до 20 м². Робочим діапазоном температур для спліт-системи вважаються рамки від -7 °С за бортом до 43 °С. Також кондиціонер успішно справляється з осушенням повітряних мас, продуктивність видалення вологи при цьому досягає 0.6 л/год.
У нічному режимі охолодження Cooper&Hunter Prima Plus CH-S07XN7 підтримує задані параметри мікроклімату практично безшумно — приблизно на рівні більш прогресивних інверторних колег по цеху (21 дБ). Точності в його роботі додає температурний датчик I FEEL, «посаджений» у пульт ДУ пристроєм. Він допомагає досягти необхідної температури в певній зоні кімнати. Система фільтрів CH SMART-ION Filter на борту внутрішнього блока системи усуває шкідливі мікроорганізми і бруд з повітря, насичуючи його негативно зарядженими іонами. У допраспоряжение агрегата надійшли 24-годинний таймер, функції інтелектуальної розморожування, теплого пуску і самоочищення теплообмінника, а також система стабілізації напруги.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Prima Plus CH-S07XN7 22 м²
Усі ціни 16 →Кондиціонер Cooper&Hunter Prima Plus CH-S07XN7 | 14 120 грн. |
Кондиционер Cooper&Hunter PRIMA PLUS CH-S07XN7 | 12 710 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S07XN7 | 12 700 грн. |
Cooper&Hunter CH-S07XN7 | 14 120 грн. |
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S07XN7 | 14 120 грн. |
0 19 3 7 |
Тихий, економний, добре виглядає + функція осушення – і все за помірну ціну! Ми задоволені. У кондиціонера досить низький рівень шуму. Коли перемикаєш на нічний режим – сну абсолютно не заважає. Прихований дисплей – візуально красиво. Важлива функція для нас (живемо у частому будинку, бувають фокуси з напругою) збереження налаштувань. Якщо випадково зникла електрика - кондиціонер під час увімкнення зберігає задані налаштування. Мега подобається коли вимикаєш кондиціонер – вентилятор зовнішнього блоку не зупиняється та видаляє зайву вологу. Прям супер задоволені! не виявлено Максим: користуюся Cooper&Hunter Prima Plus CH-S07XN7 кілька місяців |
У нас на роботі скрізь стоять кондиціонери Купер-енд-Хантер, лише п'ять штук. Працюю я вже у цій формі шість із половиною років і ще жодного разу не пам'ятаю, щоб вони ламалися. Щороку, приходячи фахівці-сервісники, що їх почистити та підправити якщо що. Але за цей час лише один раз один кондиціонер фреоном дозаправляли. Дивлячись на це, я мимоволі замислився, чи не купити мені і додому такий кондишн. Тим більше, що переїхав до однокімнатної квартири, що дісталася у спадок, і в ній кондиціонер був реально потрібен. Загалом, узяв таку просту і недорогу модель. Повісив у кімнаті на 17 квадратних метрів і насолоджуюся домашньою прохолодою. Невеликий внутрішній блок обережно розташувався біля вікна. Так трасу до зовнішнього блоку зробити було простіше та коротше, та й ліжко стоїть в іншому кінці кімнати та від кондиціонера не дме. Зовнішність у нього пересічна, але настільки непомітна, що його можна повісити в будь-яку обстановку. Незадоволені можуть залишитися тільки любителі дуже темних і щільних кольорів стін/шпалер, на такому тлі він буде виділятися ясна річ. Управляється прикольним пультом. Він трохи витягнуті з досить великим екраном, що добре читається. А ще має підсвічування, що зустрічається зовсім не часто. Холоду дає багато, продуктивність повітря теж хороша. Похитуванням напрямної стулки може швидко і ефективно перемішувати весь об'єм кімнати. Працює зовсім не галасливо, а на малій швидкості обертання вентилятора його взагалі майже не чути. Тож спати з ним можна цілком спокійно. Новий, свіжорозпакований кондиціонер мав не дуже приємний пластиковий запах. Але він якось швидко зник, може це упаковка так смерділа. Трохи дратує, що він не запам'ятовує режим похитування стулки. Тобто після включення потрібної температури він пам'ятає, а похитування потрібно знову вручну запускати. |
начитався відгуки,купив,або мені брак потрапив або установка не правильна,але кімнату 17м.кв не охолоджує,таке почуття що не вистачає потужності,за годину на один градус знижує! нормальний дизайн не справляється з охолодженням, на пульті купа функцій, щоб ніхто не розібрався! користуюся Cooper&Hunter Prima Plus CH-S07XN7 менше місяця |
Модификації Cooper&Hunter Prima Plus CH-S07XN7
Ціни на Cooper&Hunter Prima Plus CH-S07XN7 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S07XN7 22 м² | від 9 736 грн. | 16 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S09XN7 25 м² | від 9 958 грн. | 13 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S12XN7 32 м² | від 12 608 грн. | 70 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S18XN7 48 м² | від 18 840 грн. | 13 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S24XN7 61 м² | від 28 580 грн. | 11 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Prima Plus CH-S30XN7 80 м² | від 36 800 грн. | 15 пропозицій |