Всесезонна шина Nexen Roadian HTX RH5 235/55 R18 104V
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Roadian HTX RH5 235/55 R18 104V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Roadian HTX RH5 235/55 R18 104V
Усі ціни 52 →Roadstone Roadian HTX RH5 235/55 R18 104V XL | 3 888 грн. |
Nexen Roadian HTX RH5 235/55 R18 104V XL | 3 850 грн. |
Nexen Roadian HTX RH5 235/55 R18 104V | 4 610 грн. |
Nexen Roadian HTX RH5 (235/55R18 104V) | 4 162 грн. |
Всесезонные шины Nexen Roadian HTX RH5 235/55 R18 104V XL 1001001904 | 4 242 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 2 |
Класна гума.Майже не зношується.Достатньо м'яка Не шумна, ціна якість Німа Микола Фуревич: користуюся Nexen Roadian HTX RH5 235/65 R17 108H кілька місяців |
Дорогу тримає добре, до 180 км/год не страшно. Трохи галаслива, але в міру не напружує. У сильний бруд не лазив, думаю краще шосейних шин. На мокрому асфальті зчеплення та гальмування відмінне. З 4-х коліс одне відбалансували насилу. Дуже обнадіює індекс зносу 640, за літній сезон по сухому асфальту - зносу нуль, далі подивимося. Можу порекомендувати як універсальну гуму на всі випадки, взимку на ній краще не їздити. Індекс зносу 640. Цікавий рисунок. М'яка на нерівностях. Хороше зчеплення. Немає користуюся Nexen Roadian HTX RH5 235/65 R17 108H кілька місяців |
Гума гідна. Відмінно тримає суху та мокру дорогу. Води не боїться. Для з'їзду з траси підходить, добре поводиться як на гравії, траві, так і на землі. Але не любить: сильний бруд (відразу замилюється) і колію в асфальті! Потрібно бути обережним. Взимку не експлуатую, тому що не вважаю її зимовою. Для цього є зимова гума. Зносостійка, в міру м'яка, міцна як у боках так і загалом, досить тиха і чіпка за будь-який асфальт (неважко мокрий він або сухий) Бруд та колія – не сильні сторони цієї гуми КВПіА КПТМ Криворіжтепломережа: користуюся Nexen Roadian HTX RH5 245/75 R16 111S більше року |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →