Кондиціонер Panasonic Compact CS-TZ50TKEW 50 м²
25 062 грн. Купити! Внутрішній блок Panasonic CS-TZ50TKEW (Compact Inverter)Absolutecomfort.com.uaНовий магазин (Київ) Поскаржитись |
Panasonic Compact CS-TZ50TKEW 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Compact CS-TZ50TKEW
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості кондиціонера Panasonic Compact CS-TZ50TKEW:
- Можливість упавління через Wi-Fi (адаптер купується окремо)
Модификації Panasonic Compact CS-TZ50TKEW
Ціни на Panasonic Compact CS-TZ50TKEW |
---|---|---|---|---|
Panasonic Compact CS-TZ25TKEW 25 м² | від 13 511 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic Compact CS-TZ35TKEW 35 м² | від 15 570 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic Compact CS-TZ50TKEW 50 м² | від 25 062 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →