Кондиціонер Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS 50 м²
Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Premium SRK50ZS
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS 50 м²
Усі ціни 15 →Mitsubishi Heavy Mitsubishi Heavy SRK50ZS-W | 29 760 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK5 | 22 820 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK5 | 22 920 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK5 | 23 020 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера Mitsubishi Heavy SRK50ZS-W Premium | 27 641 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості кондиціонера Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS:
- Можливість управління через смартфон (дод. блок купується окремо)
Модификації Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS
Ціни на Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy Premium SRK20ZS 20 м² | від 12 322 грн. | 22 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS 25 м² | від 13 476 грн. | 18 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS 35 м² | від 14 068 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS 50 м² | від 21 038 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →