Кондиціонер Gree U-Crown GWH18UC-K3DNA4F/I 52 м²
Gree U-Crown GWH18UC-K3DNA4F/I 52 м²
U-Crown (топ, обігрівання до -30)18000 BTUінверторрозумний дімI Feelтільки внутрішній блокдуже тихий
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:52 м²
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики U-Crown GWH18UC-K3DNA4F/I
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gree U-Crown GWH18UC-K3DNA4F/I
Ціни на Gree U-Crown GWH18UC-K3DNA4F/I |
---|---|---|---|---|
Gree U-Crown GWH09UB-K3DNA4F/I 26 м² | від 55 479 грн. | 1 пропозиція | ||
Gree U-Crown GWH12UB-K3DNA4F/I 35 м² | від 21 370 грн. | 1 пропозиція | ||
Gree U-Crown GWH18UC-K3DNA4F/I 52 м² | від 23 207 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →