Заглибний насос Pedrollo VXC 30/50
Pedrollo VXC 30/50 продуктивніпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Моделі з індексом M — оснащені двигуном монофазний
Модификації Pedrollo VXC 30/50
Ціни на Pedrollo VXC 30/50 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo VXC 10/35 | від 13 547 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo VXC 10/45 | від 14 376 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo VXC 15/35 | від 16 224 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo VXC 15/45 | від 16 543 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo VXC 15/50 | від 29 229 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo VXC 20/50 | від 31 397 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo VXC 30/50 | від 31 014 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →