Варильна поверхня Perfelli HGM 61924 BL Retro чорний
Perfelli HGM 61924 BL Retro чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli HGM 61924 BL Retro чорний
Усі ціни 22 →Perfelli Perfelli HGM 61924 BL RETRO 8697940710131 | 6 784 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli HGM 61924 BL RETRO | 6 784 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli Hgm 61924 Bl Retro | 6 785 грн. |
Варочная поверхность газовая Perfelli Hgm 61924 Bl Retro | 6 785 грн. |
Варочная поверхность Perfelli HGM 61924 BL RETRO | 6 445 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →