Витяжка Perfelli RINCI 6CWB BL чорний
Фото 10 |
Perfelli RINCI 6CWB BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli RINCI 6CWB BL чорний
Усі ціни 8 →Perfelli Perfelli Rinci 6CWB Nero | 3 999 грн. |
Кухонна витяжка плоска Perfelli RINCI 6CWB NERO | 3 999 грн. |
Вытяжка плоская Perfelli rinci 6cwb nero | 3 640 грн. |
Кухонная вытяжка Perfelli RINCI 6CWB NERO | 3 799 грн. |
Вытяжка Perfelli RINCI 6CWB NERO | 3 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Perfelli RINCI 6CWB BL
Ціни на Perfelli RINCI 6CWB BL |
---|---|---|---|---|
Perfelli RINCI 6CWX W білий | від 3 640 грн. | 8 пропозицій | ||
Perfelli RINCI 6CWX I нержавіюча сталь | від 3 640 грн. | 8 пропозицій | ||
Perfelli RINCI 6CWB BL чорний | від 3 640 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →