Кухонна мийка Q-tap 65x50 0.8 650х500
Фото 12 |
Q-tap 65x50 0.8 |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючими накладками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap 65x50 0.8 650х500
Кухонна мийка Q-Tap 6550 Satin 0,8 мм (QT6550SAT08) QT6550SAT08 | 2 310 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap 6550 Micro Decor 0,8 мм (QT6550MICDEC08) | 2 675 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap 6550 Satin 0,8 мм (QT6550SAT08) | 2 180 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →