Умивальник Laufen Pro H8179530001041 650 мм
Фото 4 |
Laufen Pro H8179530001041 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro H8179530001041 650 мм
Раковина Laufen Pro 65 см (H8179530001041) H8179530001041 | 8 362 грн. |
Раковина Laufen Pro 817953 (8.1795.3.000.104.1) | 8 362 грн. |
Умывальник Laufen Pro 65x48 H8179530001041 043143 | 8 362 грн. |
Модификації Laufen Pro H8179530001041
Ціни на Laufen Pro H8179530001041 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro 817951 550 мм | від 6 675 грн. | 1 пропозиція | ||
Laufen Pro H8179520001041 600 мм | від 6 965 грн. | 1 пропозиція | ||
Laufen Pro H8179530001041 650 мм | від 8 362 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →