Умивальник REA Agnes 455 455 мм (REA-U9906)
Фото 6 |
REA Agnes 455 |
|
Гарантія від виробника — 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Agnes 455 455 мм
Усі ціни 11 →Умивальник окремий Rea Agnes REA-U9906 | 14 326 грн. |
Умивальник підлоговий REA U9906 AGNES 455x455x870мм круглий білий reac-000 | 14 327 грн. |
Умивальник (раковина) REA AGNES монолітний білий REA-U9906 | 14 326 грн. |
Rea Agnes Rea (REA-U9906) | 11 160 грн. |
Rea Agnes Rea (REA-U9906) | 11 439 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →