Умивальник REA Sara 610 610 мм (REA-U0158)
Фото 4 |
REA Sara 610 |
|
Глибина чаші 125 мм. Гарантія від виробника 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Sara 610 610 мм
Усі ціни 7 →Умивальник 60 см Rea Sara REA-U0158 | 3 133 грн. |
Умивальник Rea Sara 46x60,9, білий (REA-U0158) REA-U0158 | 3 133 грн. |
Rea умивальник Rea Sara 46x60,9 білий (REA-U0158) | 3 485 грн. |
Умывальник Rea Sara 46x60,9 белый (REA-U0158) keramis-9510 | 3 485 грн. |
Умивальник Rea Sara 46x60,9 білий (REA-U0158) keramis-9510 | 3 485 грн. |
Раковина Rea Sara white (REA-U0158) REA-U0158 | 3 485 грн. |
Раковина Rea Sara white (REA-U0158) | 3 485 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →