Умивальник REA Andrea 470 REA-U6333 470 мм
Фото 6 |
REA Andrea 470 REA-U6333 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Andrea 470 REA-U6333 470 мм
Усі ціни 12 →Умивальник накладний Rea Andrea 47 см REA-U6333 | 3 485 грн. |
Умивальник накладний REA U6333 ANDREA 470x430x145мм овальний білий reac-00 | 3 626 грн. |
Раковина накладна Rea AndREA белый REA-U6333 | 3 485 грн. |
Rea умивальник Rea Andrea 43x47 білий (REA-U6333) | 3 626 грн. |
Умивальник (раковина) REA ANDREA накладний білий REA-U6333 | 3 626 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →