Умивальник REA Adela 460 460 мм (REA-U6653)
Фото 3 |
REA Adela 460 |
|
Глибина чаші — 135 мм. Гарантія від виробника — 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Adela 460 460 мм
Усі ціни 9 →Умивальник під стільницю Rea Adela 41 см REA-U6653 | 2 464 грн. |
Умивальник врізний REA ADELA під стільницю 460x330x190мм прямокутний білий | 2 464 грн. |
Раковина накладна Rea Adela 45 белый (REA-U6653) REA-U6653 | 2 464 грн. |
Умивальник (раковина) REA ADELA врізний білий REA-U6653 | 2 310 грн. |
Умивальник (раковина) REA ADELA врізний білий REA-U6653 | 2 464 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →