Умивальник REA Aura 810 REA-U2541 810 мм
Фото 5 |
REA Aura 810 REA-U2541 605 мм810 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Aura 810 REA-U2541 810 мм
Усі ціни 8 →Раковина накладна Rea Aura 81 см білий глянцевий REA-U2541 | 4 940 грн. |
Умивальник накладний REA U2541 AURA 810x410x140мм овальний білий reac-0000 | 5 140 грн. |
Умивальник (раковина) REA AURA 81 білий накладний REA-U2541 | 5 139 грн. |
Раковина накладна Rea Aura 81 см білий глянцевий REA-U2541 | 5 139 грн. |
Умывальник Rea Aura 81 накладной белый REA-U2541 | 5 140 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації REA Aura 810 REA-U2541
Ціни на REA Aura 810 REA-U2541 |
---|---|---|---|---|
REA Aura 605 REA-U7900 605 мм | від 3 553 грн. | 11 пропозицій | ||
REA Aura 810 REA-U2541 810 мм | від 4 940 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →