Умивальник REA Goya 1000 REA-U8903 1000 мм
Фото 8 |
REA Goya 1000 REA-U8903 |
|
Глибина чаші 90 мм. Гарантія від виробника 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Goya 1000 REA-U8903 1000 мм
Усі ціни 13 →Раковина накладна Rea Groya 100 см чорний матовий REA-U8666 | 12 918 грн. |
Умивальник накладний REA U8903 GOYA 1000x460x140мм прямокутний білий reac- | 11 300 грн. |
Умивальник (раковина) REA GOYA BLACK MAT 100 накладний - підвісний чорний | 12 918 грн. |
Умывальник (раковина) REA GOYA 100 см накладной - подвесной белый rea-0000 | 11 300 грн. |
Умивальник (раковина) REA GOYA 100 см накладний - підвісний білий rea-0000 | 11 300 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації REA Goya 1000 REA-U8903
Ціни на REA Goya 1000 REA-U8903 |
---|---|---|---|---|
REA Goya 500 500 мм | від 6 442 грн. | 7 пропозицій | ||
REA Goya 600 REA-U8901 600 мм | від 7 568 грн. | 15 пропозицій | ||
REA Goya 700 REA-U8902 700 мм | від 8 694 грн. | 13 пропозицій | ||
REA Goya 1000 REA-U8903 1000 мм | від 11 299 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →