Умивальник REA Amelia 480 REA-U0416 480 мм
Фото 18 |
REA Amelia 480 REA-U0416 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Amelia 480 REA-U0416 480 мм
Усі ціни 12 →Умивальник на стільницю Rea Amelia 48 см REA-U0416 | 2 464 грн. |
Умивальник накладний REA U0416 AMELIA 480x345x135мм овальний білий reac-00 | 2 464 грн. |
Rea умивальник Rea Amelia 48 34,5x47,8 білий (REA-U0416) | 2 464 грн. |
Умивальник (раковина) REA AMELIA 48 накладний білий REA-U0416 | 2 464 грн. |
Умывальник (раковина) REA AMELIA 48 накладной белый rea-00000000002 | 2 464 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →