Сковорідка Maestro MR1210-26 26 см
Фото 6 |
Maestro MR1210-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1210-26 26 см
Усі ціни 22 →Maestro 1210-26N-MR | 465 грн. |
Maestro MR-1210-26-N | 620 грн. |
Сковорода антипригарна Maestro 260 мм MR-1210-26 (MR-1210-26N) | 640 грн. |
Сковорода Maestro 26 см Granite 1210-26 MR | 845 грн. |
Сковорода 26 см Maestro Granite MR 1210-26 | 680 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Maestro MR1210-26
Ціни на Maestro MR1210-26 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1210-24 24 см | від 462 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro MR1210-26 26 см | від 465 грн. | 24 пропозиції | ||
Maestro MR1210-28 28 см | від 535 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →