Набір посуду RiNGEL Elegance RG-6008
Фото 7 |
RiNGEL Elegance RG-6008 |
|
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Elegance RG-6008
Усі ціни 28 →RINGEL ELEGANCE (RG-6008) | 2 975 грн. |
Набір каструль Ringel Elegance 6 предметів (RG-6008) | 3 899 грн. |
Набор кастрюль Ringel Elegance 6 предметов (RG-6008) | 3 899 грн. |
RINGEL ELEGANCE (RG-6008) | 2 960 грн. |
Набор посуды Ringel Elegance 6 пр RG-6008 | 4 104 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →