Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   ДБЖ   /   RITAR

ДБЖ RITAR RTSW-600L12 600 ВА (8301)

Фото - ДБЖ RITAR RTSW-600L12 600 ВА
Фото 4
RITAR RTSW-600L12 600 ВА
500 ВА600 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею6 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги175 – 270 В
Максимальний струм4 А
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність600 ВА
Номінальна вихідна потужність360 Вт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Вихідна частота50/60 Гц
Розеток з резервом1 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Комплектний акумуляторвідсутній
Підключення батареї(й) до ДБЖ12 В
Підключення зовнішнього акумулятора
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
звукова сигналізація
Запобіжникплавкий
Інтерфейси управлінняRS-232
Загальні хар-ки
Температура експлуатації0 – 45 °C
Рівень шуму45 дБ
Розміри (ВхШхГ)140x85x260 мм
Вага4.2 кг
Дата додавання на E-Katalogлютий 2020
Маркування виробника
8301

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.

Купити RITAR RTSW-600L12 600 ВА

Усі ціни 29 →

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) Ritar RTSW-600 360Вт (RTSW-600 L12)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
3 499 грн.

IT/UPS RITAR RTSW-600 LED (RTSW-600L12/08301) RTSW-600L12/08301

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 770 грн.

ДБЖ Ritar RTSW-600 LED 360W (RTSW-600 L12)

ДБЖ Ritar RTSW-600 LED 360W (RTSW-600 L12) - це джерело безперебійного живлення (ДБЖ), яке використовується для забезпечення... щебезперервного електроживлення у разі відключення мережі. Основні характеристики даного ДБЖ: - Потужність: 360 Вт; - тип батареї: свинцево-кислотна; - час роботи від батареї: до 20 хвилин при...
Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 758 грн.

Ritar RTSW-600 LED, 12V (RTSW-600 L12)

Виробник: Ritar
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 825 грн.

Ritar RTSW-600 LED, 12V (RTSW-600 L12)

Виробник: Ritar
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 860 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на RITAR RTSW-600L12 600 ВА

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації RITAR RTSW-600L12

Ціни на RITAR RTSW-600L12
RITAR RTSW-500L12 500 ВАвід 2 699 грн.20 пропозицій
RITAR RTSW-600L12 600 ВАвід 3 499 грн.31 пропозиція