Вудилище Salmo Sniper Ultra Spin 25 2516-210
Salmo Sniper Ultra Spin 25 2516-210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Sniper Ultra Spin 25 2516-210
Усі ціни 7 →Вудлище спінінгове Salmo Sniper Ultra Spin 25 2.1 м 5-25 г (2516-210) | 630 грн. |
Вудилище Salmo Sniper Ultra Spin 25 2.1m 5-25g (2516-210) | 630 грн. |
Вудилище Salmo Sniper Ultra Spin 25 5-25g / 2.10m (2516-210) | 840 грн. |
Вудилище спінінгове Sniper ULTRA SPIN 25 5-25/2.10 (32519) 2516-210 | 630 грн. |
Спінінг Salmo Sniper Ultra Spin 2.1 м 5-25 г (2516-210) | 630 грн. |
Вудилище Salmo Sniper Ultra Spin 210см (2516-210) | 840 грн. |
Вудилище Salmo Sniper Ultra Spin 25 5-25g / 2.10m (2516-210) | 630 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →