Вудилище Salmo Diamond Pole Light MF 2233-500
Salmo Diamond Pole Light MF 2233-500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Diamond Pole Light MF 2233-500
Усі ціни 7 →Вудлище махове Salmo Diamond Pole Light MF 5 м 3-15 г (2233-500) | 1 470 грн. |
Вудлище Salmo Diamond Pole Light MF 3-15g/5.00 m (2233-500) | 1 470 грн. |
Вудилище Salmo Diamond Pole Light MF 5m 3-15g (2233-500) | 1 470 грн. |
Телескопічне вудлище Salmo Diamond POLE LIGHT MF 500 (2233-500) | 1 960 грн. |
Вудлище Salmo Diamond Pole Light MF 5 м (2233-500) | 1 470 грн. |
Вудилище махове Salmo Diamond Pole Light MF 500 (2233-500) | 1 960 грн. |
Вудлище Salmo Diamond Pole Light MF 3-15g / 5.00 m (2233-500) | 1 470 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →