Вудилище Salmo Bolognese Medium M LE 2250-600 (2250-600)
Salmo Bolognese Medium M LE 2250-600 довгі |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Bolognese Medium M LE 2250-600
Усі ціни 6 →Вудлище болонське Salmo Diamond Bolognese Medium M LE 6 м 3-20 г (2250-600 | 1 680 грн. |
Вудилище Salmo Diamond Bolognese Medium M LE 6m 3-20g (2250-600) | 1 680 грн. |
Вудилище телескопічне Salmo Diamond Bolognese Medium M LE 600 (2250-600) | 2 240 грн. |
Вудлище Salmo Diamond Bolognese Medium M LE 6 м 3-20 м (2250-600) | 1 680 грн. |
Вудилище Salmo Diamond Bolognese Medium M LE 600 (2250-600) | 2 240 грн. |
Вудлище поплавцевої Diamond Bolognese Medium M LE 600 (2250-600) | 1 680 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →