SSD Samsung 870 EVO MZ-77E250BW 250 ГБ UA
Відео 19Фото 8 |
Samsung MZ-77E250BW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 870 EVO MZ-77E250BW 250 ГБ UA
Усі ціни 26 →Накопичувач SSD 250GB Samsung 870 EVO 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E250BW) MZ-77 | 1 710 грн. |
SSD диск Samsung 870 EVO 250GB 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E250BW) MZ-77E250BW | 1 707 грн. |
Samsung 870 Evo 250 Gb (MZ-77E250BW) Ua | 2 057 грн. |
Ssd накопичувач Samsung 870 Evo 250 GB (MZ-77E250BW) | 2 314 грн. |
Samsung 870 Evo 250 Gb (MZ-77E250BW) Ua | 2 020 грн. |
ще 20 пропозицій
1 1 3 4 |
купили цей диск як додатковий чисто для ігор, тому що система стоїть на іншому. поки повністю задоволені, все запускається за кілька секунд, встановлення та обмін файлами відчутно швидше після старенького HDD. Звичайно обсяг в 500ГБ це наприклад, тільки для старту, але за свої гроші дуже гарний вибір, враховуючи ще і відомий бренд. швидкість передачі даних, наявність офіційного софту, відсутність будь-яких проблем при підключенні: просто під'єднали саташником, форматнули і готові до роботи. поки не виявлено Юлія Т: користуюся Samsung MZ-77E500B/EU менше місяця |
Відмінна модель, купувала приблизно два роки тому, за цей період ніяких нарікань порівняно з дешманською аліекспресною набагато краще Швидкість, швидкість не зменшується при великих обсягах Не знайшов Stray228 Понимаю: користуюся Samsung MZ-77E1T0BW більше року |
Брав на заміну, попередньому в 120GB так як став тісний. Ноутбук старий тому на особливу швидкість і не чекав. Інтерфейс sataII і відповідно швидкість – читання 260MB/s, запис 243MB/s. Для Samsung Data Migration потрібен Sata-USB перехідник, а на той момент його не виявилося. Систему переносив за допомогою AOMEI PE Builder, була флешка на 32Gb, вийшло легко і швидко. Швидкість, гарантія п'ять років немає Денис: користуюся Samsung MZ-77E500BW кілька місяців |
Показано 3 з 9 відгуків
ще 6 відгуків
Инокентий
18 лютого 2021, 20:31
Какой тип ячеек памяти TLC или MLC ? #
Здесь на сайте указана 3D TLC NAND но на официальном сайте указана 3bit MLC, где правда? (возможно где то ошибка в описании или недопонимание)
15 квітня 2022, 05:23
А DWPD 0.3 в день это больше чем DWPD 0.75 в день? #
27 травня 2021, 14:53
Странные показания чтения-записи #
Здравствуйте! Подскажите, немного не понимаю, почему у меня этот накопитель в разных тестах показывает скорость не заявленные 530Мб/с, а почему то в среднем 3 000-4 000 Мб/с, как на чтение, так и на запись. Даже в родной программе от Самсунга. Проверено несколько раз
Показано 3 із 9 запитань
ще 6 запитань
Відеоогляди
Модификації Samsung 870 EVO MZ-77E250BW
Ціни на Samsung 870 EVO MZ-77E250BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 870 EVO MZ-77E250B/EU 250 ГБ EU | від 1 700 грн. | 58 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E250BW 250 ГБ UA | від 1 707 грн. | 26 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU 500 ГБ EU | від 2 149 грн. | 61 пропозиція | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500BW 500 ГБ UA | від 2 193 грн. | 39 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU 1 ТБ EU | від 3 631 грн. | 67 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0BW 1 ТБ UA | від 3 599 грн. | 45 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 ТБ EU | від 6 614 грн. | 68 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0BW 2 ТБ UA | від 6 675 грн. | 24 пропозиції | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0B/EU 4 ТБ EU | від 13 061 грн. | 44 пропозиції | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW 4 ТБ UA | від 12 175 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →