USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 512 ГБ
Відео 10Фото 23 |
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 512Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 512 ГБ
Усі ціни 17 →USB-флешка SanDisk 512GB Ultra Dual Go Black Usb 3.1+USB-C (SDDDC3-512G-G4 | 1 928 грн. |
USB-флешка SanDisk 512GB Ultra Dual Go Black Usb 3.1+USB-C (SDDDC3-512G-G4 | 1 924 грн. |
USB флеш накопитель SanDisk 512gb Ultra Dual Go Black USB/Type-C (sdddc3-5 | 1 998 грн. |
SanDisk 512 GB Ultra Dual Drive Go USB Type-C (SDDDC3-512G-G46) | 1 822 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 512GB Ultra Dual Go Black USB/Type-C (SDDDC3- | 2 018 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 32 ГБ | від 336 грн. | 17 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 64 ГБ | від 390 грн. | 55 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128 ГБ | від 638 грн. | 4 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 256 ГБ | від 929 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 512 ГБ | від 1 774 грн. | 17 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 1024 ГБ | від 3 599 грн. | 19 пропозицій |
Рекомендуємо